About You je vyhlášený obchod s textilem a s obuví

Také se neradi prodíráte davy lidí ve velkých obchodních centrech, pokud si jdete vybrat nějaké oblečení. Někdy je samotný nákup doslova horor, protože čekáte na volnou kabinku, někdo vám po chvíli šlápne na nohu, jiný člověk zas do vás nevybíravě vrazí, v obchodě hraje poměrně hlasitě ne zrovna příjemná hudba, kolem vás projde dívka se silným, ale velmi nepříjemným parfémem a před placením musíte vystát frontu u pokladny, kde se před vámi někdo dohaduje, protože doma zapomněl peněženku.

dívka s šálou

Nakupování přes e-shop má přece jen své nesporné výhody. Za prvé si vše vyberete v poklidu z domova a nikdo vás nebude rušit. Za druhé můžete nakupovat třeba v neděli o půlnoci. Za třetí produktové fotografie jsou velmi kvalitní a detailní, a stejně tak je dostatečně obsáhlý popis výrobků, takže je to téměř srovnatelné s tím, když si prohlížíte zboží v kamenné prodejně. Jistě, že si jej nemůžete ohmatat, ale to až tak zásadně nevadí.

módní přehlídka

Jak to mají e-shopy s dopravou

I přesto, že pečlivě vybíráte velikost a řídíte se tabulkami velikostí, přece jen jde o tabulky univerzální, které nemusí přesně pasovat na všechny výrobky. Může se stát, že potřebujete vyměnit velikost, třeba jen o jedno číslo, ale pokud byste museli platit dopravu, zbytečně kvůli tomu zaplatíte něco navíc. Zvláště nepříjemné by to bylo, kdyby bylo zapotřebí měnit velikost vícekrát anebo zboží vracet či odesílat v rámci reklamace v záruční lhůtě.

Jednou z významných slev About You https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/ je právě dopravné. To je vždy zdarma, bez jakýchkoli dílčích podmínek. Nemusíte nakoupit za určitý obnos, ani pouze některé zboží, doprava zdarma se vztahuje na cokoli a týká se i reklamací a výměny zboží kvůli velikosti, anebo vrácení či výměny např. za jinou barvu. Dopravu zdarma bez podmínek vám příliš mnoho internetových obchodů s textilem či obuví nenabídne.