Čaj pro dobré spaní


Já jsem opravdu moc ráda, že mimo léků anebo potravinových doplňků existují také kvalitní čaje. A takové kvalitní čaje, které třeba lidé mohou užívat, i když se necítí dobře anebo mají určité zdravotní problémy. Existují také čaje na nachlazení. Meduňkový čaj na spaní je zase opravdu perfektní, pokud třeba nemůžete usnout, ale fakt musíte. Tohle se mi stává opravdu velice často, že třeba vstávám v pět hodin ráno do práce, ale nemohu usnout, tak je potom skvělé, že existuje meduňkový čaj na spaní, který vás opravdu uspí. Meduňkový čaj používám také pro svého syna, akorát je to dětský meduňkový čaj z lékárny. Já sama si kupuju opravdu kvalitní čaje anebo také kávu z různých webových stránek, a právě znám jednu kvalitní webovou stránku, kde prodávají opravdu kvalitní meduňkový čaj na spaní.

Čaje vás také mohou uspat.

Pokaždé, když objednávám meduňkový čaj na spaní, tak zároveň také objednám malinové čaje, které má ráda moje babička s maminkou. Takže pokaždé, když ony dvě ke mně přijedou na návštěvu, tak jim vždycky udělám mimo kávy také malinové čaje. Do toho si prý dávají ještě citron a mátu. Myslím si, že to, že je to docela skvělý nápad, protože takhle čaje chutnají opravdu výrazně a mají potom také netradiční chuť. Já, když si dávám kávu, tak jedině bez cukru a to samé také meduňkový čaj na spaní.

Čaje nikdy nesladím.

Je logické, že když chci shodit některá kila a také chci v klidu spát, tak samozřejmě nesmím žádný kofein a také cukr. Cukr právě nabudí a dodá vám energii, takže je špatné, že pokud užijete meduňkový čaj na spaní a dáte tam cukr, tak je to velice špatné, to je potom takový kontra účinek. Je to kontraindikace, takže doporučuji, že když si budete dávat večer před spaním v meduňkový čaj na spaní, tak samozřejmě ho zásadně vůbec nikdy neslaďte. Bylo by to opravdu na nic. Nebo se také poptejte v lékárně.