Mít sprchu na zahradě je velmi pohodlné


a své zahradě už máte bazén, možná ne. Jednu věc si zde instalujte určitě, vyplatí se v obou případech. Solární sprcha by vám určitě neměla chybět. Výhodná je hned z několika důvodů.

· Pokud nevlastníte bazén, příjemně vás osvěží.

· Po celou letní sezónu zajistí teplou vodu i v prostředí zahrady, nemusíte tedy běhat do koupelny, ale dopřát si očistu v přírodě. To uvítají především majitelé chat, kteří často přívod teplé vody nemají. Je pro ně tedy ideálním a jednoduchým řešením.

· V případě, že jste vlastníky bazénu, můžete osprchováním před vstupem do něj eliminovat riziko, že se spolu s vámi do vody dostanou i pozůstatky opalovacích krémů, mýdel či šampónů. Po použití bazénu zase sprchu využijí citlivější jedinci, kterým vadí typický pach použité chlorové chemie.

Solární sprcha vaši zahradu vzhledem nijak neohrozí

Solární sprchy vaši zahradu nijak vzhledově neohrozí, vypadají jednoduše, žádné zbytečné výstřelky. Tělem sprchy vedou tenké rozvody, ve kterých je voda v průběhu dne ohřívána, z toho důvodu je většinou v černém provedení, které zvyšuje potenciál slunečních paprsků. Tělo zároveň slouží jako zásobník vody.
Uprostřed těla sprchy se nachází jednoduchá páková baterie, která umožní pohodlnou regulaci toku i teploty vody. Tady pozor, voda se ohřeje až na 60°C, začínejte tedy vždy studenou a postupně přidávejte teplou, dokud vám to nebude příjemné.

Základem je vybrat vhodné místo

I samotná instalace je velmi jednoduchá a zvládnete ji bez pomoci. Musíte však vybrat vhodné místo, to je 100% úspěchu. Vybírejte pokud možno takové, kam slunce svítí celý den. Dále by mělo být místo rovné, mě by být zajištěn i odtok vody. Nezapomínejte však, že je nutné být v blízkosti přívodu vody, aby bylo co ohřívat.
Tak na nic nečekejte a vyberte si i vy jednu ze solárních sprch a drobného příslušenství, která vám usnadní instalaci https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu.