Módní trendy 2020: módní barvy 2020

Millennial pink nebo neon yellow times jsou nyní minulostí. Nyní na jaře 2020 vládne mírně odlišná škála barev. Za zmínku stojí Classic Blue, což je klasický odstín modré barvy, který si Pantone Institute vybral pro barvu roku. Jak oblékat módní modru? Vše, co potřebujete, je dobrá džínová barva na riflích nebo modrý svetr – možnost zahrnuje klasický modrý a světlejší odstín z pastelové barevné palety.
Kromě módní barvy Pantone 2020 bude móda mít silný odstín červené (tzv. maková červená), sytě zelenou barvu (připomínající bujnou vegetaci v džungli) a mírně zašedlou.
žena v červené mikině

Jaké barvy budeme nosit na jaře 2020?

Zdá se, že české ženy, které milují černou, budou muset na okamžik obrátit oči směrem k živější paletě barev. Pokud ne v celé stylizaci, můžete si hrát s doplňky.

Ohnivě červené módní trendy

Takový mák této energetické barvě dominoval zejména u jedné z milovaných značek, Valentino. Římská červená z italského módního domu se objevila na bavlněných šatech, kšiltovkách nebo krátkých kožených šortkách, které se na platformě nosily se svázanými sandály.
oblečení na ramínkách

Klasické modré módní trendy

Gucci, Marc Jacobs, Balenciaga všude ve sbírkách nabízejí barvy roku Pantone. Classic Blue, tlumený odstín tmavě modré, má zdůraznit naši touhu po stabilitě a spolehlivosti: „stabilní základ, na kterém můžeme stavět, když překročíme prah nové dekády.“ Podle psychologů barev je to klasická a uklidňující barva. Tento odstín v nás vyvolává mír a ticho. Pomáhá se soustředit. Pojďme tedy mít ve skříni alespoň jedny kalhoty nebo šaty v této barvě a oblékněte si je na důležitá setkání (nejen na pracovišti).

Tmavě zelená módní barva

Kvetoucí svěží vegetace v džungli nebo městské palmové háje je vše, co vyjadřuje tuto módní barvu roku 2020. Intenzivní zelená je perfektní volbou pro kabát nebo halenku kombinovanou např. s ​​džíny. Bláznivé šaty, jako z mola Versace Spring 2020, se mohou líbit na párty. I dámy, které mají rády klasiku a utlumené outfity, mohou také nosit zelenou.