Pro lepší erekci


Sex je důležitou součástí každého vztahu. Je potřeba nezapomínat ani po letech na to, že intimita utužuje vztah. To že s někým jste ve vztahu třeba deset let absolutně neznamená že se nemůžete z jakéhokoliv důvodu rozejít. Při nedostatku sexu často jeden z partnerů sklouzne k nevěře, což je u většiny párů konečná stanice. Jenže nechuť s partnerem intimně žít pramení často i z toho, že zdravotní stav není úplně v pořádku. U žen i u mužů řídí sexuální život hormony, a pokud není jejich hladina v pořádku, problém je na světě.

tablety viagry

Muži mohou mít problém s tím, že jejich tvrdá erekce je dávno pryč. A tento problém mži mívají několikrát během života. Začíná v pubertě, kdy jsou za něj zodpovědné hormony a také stud či nervozita, ale většinou jde o problém pouze chvilkového charakteru. Mnohem horší problém je to v produktivním věku, protože zpravidla jde o problém, který trvá delší dobu. Může jít o špatnou životosprávu nebo hormonální nerovnováhu, ale většinou jde o problém který jde ruku v ruce se stárnutím. Ve středním a pozdějším věku je problém dosáhnout erekce. Je možné ho vyřešit užíváním doplňků stravy jako je třeba bylinná směs s kotvičníkem či argininem. Nejen že pomohou dosáhnout erekce, ale zvýší i sexuální výkonnost a sexuální touhu.

kondom na ruce

Problémy zmizí rychle
Pokud se u vás tyto potíže objevily už před nějakou dobou, je na místě absolvovat lékařskou prohlídku, protože může jít o vážnější zdravotní problém. Jeho vyloučením můžete začít užívat doplňky stravy, které najdete na trhu běžně k dostání i bez lékařského předpisu. Před jejich užíváním je vždy dobré se poradit s lékařem, protože ne vše co je volně dostupné je vhodné pro všechny. Vraťte vítr i do vaše ložnice a začněte užívat kvalitní přípravky, které mají prokazatelné účinky. Zapomeňte na Viagru, která není volně ke koupi a navíc způsobuje vedlejší účinky.