Aplikace zdravý životní styl

Díky dnešním technologiím jako jsou smartphony či tablety můžeme dnes čerpat z nekonečného množství zdrojů informací na různá témata. Plánujete-li zažít žít zdravě a tím pádem také jíst zdravě a cvičit, tak pro vás existuje nespočet aplikací, které můžete denně využívat.

 

Pokud jste nováčkem zdravého životního stylu a chcete udělat změnu ve svém životě, ale nevíte kde začít. Můžete si stáhnout různé aplikace přes App Store či Google Play. Naleznete zde nespočet aplikací zaměřených na toto téma. Aplikace na sestavení jídelníčku na celý týden, kdy se vám i vypočítá jejich výživová hodnota. Aplikace na cvičení, ať už různé ukázky poloh jógy, tak i různé cviky zaměřené na jednotlivé partie. Existuje také nespočet aplikací pro běh a jiné sporty, kdy se vám nabídnou zajímavé trasy na sportování. Daná aplikace vám poté měří čas a počet kilometrů, které zdoláte. Máte-li také chytré hodinky, můžete jednoduše také měřit svůj tep.

 

Běh

 

Některé aplikace jsou dokonce směsicí všeho. Naleznete v nich jak stravovací plány, tak plány na cvičení a dokonce i různé zdravé recepty. Součástí takové aplikace může být i komunita lidí, kteří se rozhodli vydat stejnou cestou, a tak se můžete společně podporovat na své cestě za svým lepším já. Díky takovým aplikacím získáte inspiraci pro váš nový styl života. V daných aplikacích si můžete ukládat svá data, a tak jednoduše měřit svůj progres. Tedy můžete vidět, jak vám ubývají centimetry, klesá váha, jak jste silnější a máte větší vytrvalost. Většina aplikací je bezplatných, ale mívají také své prémium verze, kde si připlatíte za některé věci navíc, jako jsou různé rozšířené plány a zajímavé recepty.

 

Progres

 

Tyto aplikace mohou být vašim pomocníkem, jak správně cvičit. Naleznete v nich ukázky cviků, například vizuálně na videích, ale také zároveň popsané detailně. Naleznete zde samozřejmě i česká videa, ale po většinu jsou zde anglické, takže pokud ovládáte tento jazyk, je to pro vás plusem.