Dárky, které muži ocení

Nakupování dárků je pro většinu žen spíše koníčkem než problémem. Ale jakmile dojde na nakupování pro naše drahé polovičky, tatínky, maminky a tak dále, nastává problém. Co koupit, čím udělat radost?
stovka pod hrnkem
Zážitek
Darování zážitku může být dokonalou možností jak udělat muži radost. Zážitky se dají darovat v různých cenových relacích, od ceny kolem pěti set až po zážitky klidně za desítky tisíc. Oblíbené jsou třeba zkušební jízdy drahými sportovními auty, let letadlem, školy smyku, skákání v tandemu s padákem, let horkovzdušným balonem a podobně. Výběr by měl samozřejmě korespondovat s koníčky a zájmy obdarovaného.
Předplatné časopisu
Předplatné časopisu je oblíbeným dárkem pro tatínky a dědečky. Opět se řiďte zájmy a koníčky toho, koho chcete obdarovat. Některé časopisy vycházejí poměrně draze, a proto si je často muži nechtějí kupovat, i když by je ocenili. Zaměřte se na časopisy o autech, o sportu, zahradě, kutilství, technice nebo třeba krimi.
černý dáreček
Pomůcky na koníček a poukazy na relax
Doplňky a sportovní potřeby určené ke koníčkům a zájmům jsou vděčným dárkem. Cyklisté ocení techniku ke kolu, tenisté třeba novou raketu. Můžete také pořídit poukaz na welnes či relax víkend. Wellnes je vhodný pro muže, kteří jsou běžně hodně pracovně vytížení a neumí si odpočinout.
Další možností je poukaz na jídlo v oblíbené restauraci, sice je to takový dárek, který moc nepřekvapí, ale ve výsledku může udělat radost.
Oblečení
Oblečení je takovým univerzálním dárkem. Oblečení na sport si většinou chlapi koupí sami ale třeba novou košili, kravatu nebo župan či pyžamo můžete vybrat klidně i bez něj.
Hodně oblíbeným dárkem je také spodní prádlo. Ono takové kvalitní a hezké spodní prádlo může být pěkným dárkem pro muže, ale opravdu se zaměřte na kvalitu materiálu a na vzhled, ať nedáváte něco, co se vám ani dotyčnému nebude líbit.

Nezařazené