Dřevěné hračky ze seriálu o Mašince Tomášovi

Velmi oblíbený seriál o Mašince Tomášovi se vysílá už desítky let. Nasbíral věrné sledovatele z řad dětí po celém světě. Děti napříč věkem sledují hlavního hrdinu Mašinku Tomáše a jeho kamarádi, kteří společně zažívají různá napínavá dobrodružství na ostrově Sodor, ale také nově cestují po celém světě, objevují nové kultury a poznávají nové kamarády. Příběhy jsou pro děti poučné a zároveň zábavné. Seriál se vysílá už řadu let a pořád má nové a nové děti, které se na něho rádi koukají.

hračky mašinky

A jak už to tak u dětí bývá, tak chtějí mít své oblíbené hrdiny i u sebe doma. Nejraději děti jsou, když si s nimi mohou hrát. A tak vznikly napodobeniny mašinek z tohoto seriálu. Děti tak mohou mít dřevěnou Mašinku Tomáše https://www.masinka-tomas.cz/c/wooden-railway-masinka-tomas přímo u nich v pokojíčku a mohou si s nimi hrát. K dřevěným mašinkám lze dokoupit další příslušenství a děti si tak mohou postavit svoji vláčkovou dráhu. Existují také různé doplňky k této dráze a tak děti mohou vybudovat svůj ostrov Sodor. Také mohou zapojit fantazii a vymyslet si svůj vlastní svět pro své mašinky. Děti také musí zapojit logické myšlení, aby dokázali koleje pro mašinky sestavit tak, aby následně mašinky jezdily tak, jak si děti přejí. Nebo aby dokázali spojit koleje do kruhu či jinak propojili dráhu. Menším dětem mohou pomoci rodiče a užít si tak zábavu a společný čas s dětmi. Dřevěné mašinky jsou taky velmi odolné a tak vydrží opravdu hodně.

mašinky ze seriálu

Samozřejmě lze sehnat hlavní hrdiny i na oblečení, na povlečení, polštářích, dechách, osuškách, batohách, peněženkách, deštníkách, prostě téměř na všem. Také existují další vzdělávací aktivity pro děti, které jsou s Mašinou Tomášem. Jsou to například omalovánky, puzzle, leporela, knihy pohádek a taky časopisy, kde se děti seznamují s čísly, barvami a tvary. Taky si mohou pročíst příběhy, které se odehrály v seriálu.