Jak prodloužit erekci

Problémy s erekcí jsou nejen citlivým, ale také velmi choulostivým tématem pro každého muže. Přesto jimi však trpí takřka každý třetí muž ve věku od čtyřiceti let, tedy sotva na počátku středního věku. Problémy s erekcí však mohou zahrnovat nejen nestabilní, či nedostatečnou erekci, nebo ztrátu libida, ale mohou dokonce vést i ke ztrátě plodnosti jedince. Ne vždy se však musí jednat o vážný problém, a mnohdy si jedinec může pomoci sám, aniž by navštívil lékařskou ordinaci a byl pod odborným dohledem. Existují navíc metody, které nejen, že pomohou těmto problémům předcházet, ale je-li problém zachycen včas, mohou jej vyřešit.

léky

Vždy je však nutné si nejdříve určit příčinu tohoto problému, a tu následně odstranit, aby se konkrétní problém již nevyskytl. Jaké ale vlastně mohou být příčiny ztráty erekce? V první řadě je zde alkohol, či jiné drogy, které v nadbytečném množství způsobují poruchy erekce, totéž platí v případě, užívá-li jedinec tyto látky dlouhodobě. Dále svou roli hraje psychická stránka muže, a to jak při nárazových, dočasných poruchách erekce, tedy například náhlé nelhání, což může být následkem nervozity, nízkého sebevědomí, či strachu. Z dlouhodobého hlediska erekci ovlivňuje například stres, deprese, či úzkosti, kterými může jedinec trpět. V neposlední řadě svůj faktor hraje také věk muže, určité nemoci, ochabnutí svalstva, nebo spolu s věkem stále klesající hladina testosteronu, mužského pohlavního hormonu.

problémy s erekcí

Většina těchto problémů může být vyřešena za pomoci léků na předpis, které však nejsou vhodné pro každého. Tedy například lidé s nadváhou, cukrovkou, či kardiovaskulárními problémy by měli upřednostnit spíše vitaminy a doplňky stravy, které napomáhají k prodloužení erekce, zlepšení její kvality, ale také k lepší imunitě, či prokrvení svalů. Mnoha lidem také pomáhají speciální cviky, a svou roli jistě hraje také životospráva jedince, kdy například dostatečná, či naopak nedostatečná hydratace značně ovlivňuje nejen délku, ale i kvalitu erekce.