Je čas odstřihnout pupeční šňůru

Většina matek, je za přítomnost svých dětí doma ráda. A pokud tomu tak je i v dospělosti, o to více! Život však funguje tak, že by měl každý ptáček jednou vyletět z hnízda, a to platí i o mužích, kteří žijí i v dospělosti s maminkou. Co jich k tomu vlastně vede a jsou tito muži vůbec schopni se jednou odstěhovat?
doprovod stařenky

Když maminka chce mít synka na blízku

Každý rodič by měl podporovat své dítě v tom, aby se jednou snažilo usadit, najít si rodinu a předtím vším – se odstěhovat od rodičů. Je pořád velké množství mužů, kteří žijí se svou matkou bez rozdílu na věk. Často je to z důvodu, že už mají jen ji a nechtějí matku opustit, aby nebyla v domě sama. Také se stává, že i za přítomnosti obou rodičů, maminka svého syna jednoduše pryč nepustí. A on se dlouhé roky drží její sukně a ne a ne odejít.
úsměv a strniště

Buďte MUŽEM a konečně se osamostatněte

Nikdy není pozdě na to se osamostatnit a žít život po svém. Musíte však podniknout několik kroků, které vám pomůžou uvědomit si, že to zvládnete i bez péče maminky.
1. Najděte si bydlení– maminka navaří, vypere a třeba vás i uloží večer do postele, ale uznejte sám, že na to – jste už velký!
2. Nespoléhejte ve všem na rodiče– musíte si zkusit být finančně nezávislý a zodpovědný. Zkuste počítat už sám se sebou.
3. Usaďte se– najít si ženu, vám určitě musí dělat potíže. Samozřejmě, že to má na svědomí i fakt, že si ji nemáte kam vzít a bydlení s maminkou opravdu nevypadá dobře.
4. Dejte mamince najevo, že už toho pro vás udělala dost– musíte své rodině vysvětlit, že je načase, odejít z domova. Pokud na tom budete trvat, určitě vás maminka nemůže držet proti své vůli.
Své mamince můžete hezky poděkovat za vše, co pro vás udělala a vysvětlit ji, že jste už vyrostl a potřebujete být mužem, nikoliv jejím mazánkem. Každá žena, která vám projde životem to určitě ocení, že si našla muže, který ví co chce a není na své mamince závislý ani nijak odkázaný.

Nezařazené