Když není peněz dost

Vydělat si dost peněz je prvním úkolem, který před každým soukromým podnikatelem stojí. Někdo takový se totiž nemůže spoléhat na to, že mu bude jeho počínání někdo dotovat, že mu někdo dá ze svého peníze, kdykoliv nejsou zisky dostačující.

Jenže tak se nejednou neděje. A takových mecenášů, kteří by přispěchali na pomoc podnikateli v nesnázích, je jako šafránu. Tedy naprosto zanedbatelný počet.

Jenže problémy mohou v soukromém byznysu vyvstat prakticky kdykoliv. Je celá řada důvodů, jež se mohou na soukromém podnikání libovolného druhu negativně podepsat, je mnoho toho, co může přivodit podnikateli perné chvilky a nejen chvilky. A když někdo takový nevychází se svými příjmy, musí zkrátka najít někoho, kdo by mu alespoň půjčil.

platební prostředky

Jenže vzít si půjčku může být náramně složité, ba i pomalu nemožné. Bance, na kterou se takový člověk v nejednom případě obrací, je totiž třeba doložit dostatečné příjmy, je třeba ukázat skvěle vypadající poslední daňové přiznání, v registrech dlužníků se nesmí vyskytovat negativní záznamy a podobně. A běda, je-li tomu jinak.

Pokud není žádající podnikatel bonitní, má smůlu. V takové situaci mu banka jeho žádost zamítne, a rázem je po nadějích na získání peněz právě zde.

Jedinou nadějí pak zůstává často už jenom hypotéka bez dokládání příjmů. Tu totiž nabízí nebankovní společnost, a to už i samo o sobě signalizuje, že tu budou podmínky pro poskytnutí daleko flexibilnější a snáze splnitelné.

zlaté cihly

U takové nebankovní hypotéky se dá do zástavy nemovitost a rázem je podnikatelský úvěr tohoto typu docela lehce dostupný. A získá ho v podstatě každý, kdo je schopen kromě zmíněné zástavy i splácet tak, jak se ujedná.

Díky zástavě nemovitosti se tu příliš neřeší ani podnikatelovy příjmy, ani registry dlužníků, ani dejme tomu exekuce, další splácené půjčky a podobné věci.

A tak tu podnikateli pomohou, kdykoliv je to třeba.