Móda a já

Móda mě vždycky bavila, a to hlavně módní doplňky. A umíte si asi představit, kolik toho mám doma? Jsem opravdu závislá na nakupování módních doplňků. Hrozně mě baví nakupovat náušnice anebo různé dekorace do vlasů. A abych pravdu řekla, tak jsem bohužel taková, že některé ozdoby do vlasů si vezmu pouze jednou, potom já už nechci. Já vím, že to je nelogické a že je to špatné. Protože v dnešní době se má totiž hodně šetřit, což mě moc osobně nejde, protože móda je sice pomíjivá, ale i tak mě baví. Moc ráda sleduji módní trendy, tak i tuto módu ráda nakupuji a opravdu není den, abych si alespoň něco malého nekoupila.

Módu mám velmi ráda.

Většinou kupuji to, i když to nepotřebuji. Já vím, že je to špatné, ale nemůžu si pomoct Někdy si říkám, že jsem na nakupování docela závislá. A já bych se ani nedivila. Protože je moje maminka na tom byla stejně. Moje maminka se dokonce musela jednou léčit, protože byla závislá na nakupování. Móda maminku moc zajímala.

Boty jsou má vášeň.

Nejhorší ale bylo, když moje maminka módu nakupovala na internetu, což je rychlé a pohodlné. Takže vůbec neměla potom přehled o tom, kolik peněz jí na účtu zbylo. Nakonec všechno dopadlo dobře. Moje maminka má módu stále ráda, stejně jako já. Ale obě dvě se musíme v módě krotit. Už si nemůžeme nakupovat módu, jak se nám zlíbí, protože by to asi nedopadlo dobře. Jistě taky znáte nějaké celebrity, které taky propadly trendu a závislosti na nakupování. Je jich vážně mnoho a já se nedivím. Vždyť móda se mění velmi rychle, takže každá chce novinky. Já už ale opravdu si dávám záležet na tom, abych měla spíše kvalitní módu než kvantitu. Já jsem v módě už poučená a jsem ráda za to, že můj partner mě docela podporuje. On má totiž taky moc ráda módu, ale umí se v módě hodně krotit. A jak jste na tom vy s módou? A co třeba váš partner nebo zbytek rodiny?