Půjčka vám pomůže

Získat úvěr není snadné, pokud nemůžete doložit výši vašich příjmů. Často se to stává v případě, kdy začínáte podnikat a nemáte k dispozici daňová přiznání za několik let nebo pokud máte první zaměstnání sjednané na dohodu mimo pracovní poměr. Banky často neuznávají platby z vedlejších příjmů a vaše žádost o půjčku nemusí být doporučena ke schválení. V těchto situacích můžete požádat o hypotéku bez doložení příjmu. Je poskytována nebankovními institucemi, které nemají tak přísná pravidla schvalování žádosti o půjčky. Mohou vám být tolerovány nižší příjmy, a dokonce nemusí vadit ani drobné záznamy v registrech dlužníků.

chytrý telefon

Poznejte americkou hypotéku
Nebankovní hypotéky se velmi často poskytují formou americké hypotéky. Je to úvěr, který je zastavený nemovitým majetkem. Úroková sazba u takových úvěrů je velmi příznivá, začíná už okolo tří procent. Úvěr vám bývá poskytnut až na sedmdesát procent odhadní ceny nemovitosti. Půjčka je sice zaručena nemovitostí, ale jinak nejste nijak omezeni v tom, jak naložit s částkou finanční hotovosti. Jedná se o spotřebitelský úvěr, kde nemusíte dokládat účelovost čerpání. Půjčka se chová jako kontokorent u bankovního účtu. Platíte http://www.patriotmagazin.cz/kafe-za-11-korun-pivo-13-whisky-18-v-ostrave-vznikl-bar-ve-kterem-platite-za-cas/ úrok vždy jen z té výše úvěru, kterou právě čerpáte a opakovaně si můžete půjčit další částku. Půjčku můžete kdykoliv splatit dříve nebo převést i jinému poskytovateli, ať už bankovnímu nebo nebankovnímu.

tlačítko pomoci

Americká hypotéka i pro podnikatele
Půjčku můžete použít i k financování potřeb vzniklých při vašem podnikání. Je výhodné mít k dispozici finanční rezervu, která vám bude sloužit v případě, že se před vámi objeví zajímavá investiční příležitost. Zisky z investic jistě mnohonásobně převýší úrokovou sazbu z úvěru.

Rádi vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci a zašleme bližší informace o jednotlivých produktech. Vše vyřídíte rychle a on-line!