Neskutečný svět?

Ano, firmy vznikají jako houby po dešti, ale stejným tempem také zanikají. Důvodů může být skutečně hodně. Nedostatek lidí, materiálu, peněz…

Nevím, zda se to uvádí jako důvod krachu, pokud se vůbec něco uvádí. Živnostník to prostě ukončí a hotovo. Důvody pravděpodobně nikoho nezajímají. A v dnešní době už vůbec ne.

Každá firma má, nebo by měla mít odborníka, který by měl vědět kam peníze utíkají a proč se finančně nedaří. Je jasné, že pokud se dalo za materiál na výrobek sto tisíc, na kus řekněme dvě stě korun a ten se pak prodává za stovku, je jasné, že firmu řídí šílenec, nebo je chyba někde naprosto jinde. K výrobku se musí připočítat spousta věcí, aby si na sebe a dělníky vydělal. A nejen na dělníky. Jsou tu i kanceláře a pokud je firma dostatečně veliká, není jich málo.

kancelář

Nu a nyní bude na vedení podniku zvážit, zda bude firma kanceláře nadále platit, nebo se tomu raději vyhne. Ne, nemyslím, že by propustila všechny kancelářské zaměstnance. Ale nebudou sedět tam kde seděli a kanceláře jako takové de fakto vůbec nebudou.

Myslíte si, že se autor článku zbláznil. Inu, vypadá to tak. Ale to si pomyslí jen ti, kteří v životě neslyšeli výraz, virtuální kancelář. Asi se to nebude týkat účetnictví a jiných některých, i když i to samozřejmě jde. Zde se však dočtete o virtuální kanceláří trochu jinak.

pracovní stůl

Anglický výraz „ready made sro Ostrava“ znamená, že vám tato firma (není to její název) zařídí právě onu virtuální kancelář a vy se nebudete muset o nic starat, vše je právě na firmě. Za slabý peníz tak získáte adresu a vše co k tomu patří. A veškerou starost o poštu tím máte vyřízenu také.

Takže si jen kliknete na ono anglické sousloví, a to vás přenese na web, kde se dozvíte další podrobnosti a vše kolem této záležitosti. A na závěr, netřeba se obávat, vše je naprosto legální, a dokonce i schválené