Vybrat z reklamních předmětů ten pravý není snadné

Když chcete obdarovat vaše blízké, věrné zákazníky či kohokoli jiného, a máte spadeno na nějaký předmět s potiskem, nebudete to mít jednoduché, protože těch předmětů, na které se dá tisknout, je opravdu mnoho. Budete potřebovat mnoho času, než se tím vším prokousáte, a rozhodnete se, kterému z nich dáte přednost. My bychom vám jen chtěli naznačit některé tipy, s nimiž byste mohli sklidit úspěch.

červený hrnek

Powerbanky, USB disky, externí disky – toto příslušenství k výpočetní technice a mobilním telefonům lidé využívají poměrně často a je jejich věrným souputníkem pro ukládání dat nebo pro prodloužení činnosti baterie. Výhodou těchto reklamních předmětů https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/ je, že mívají větší plochu, kam lze umístit nějaký vhodný potisk, např. jméno, přezdívku, oblíbený citát, nějakého maskota atp. Zejména powerbanky a externí disky jsou ideálním dárkem pod vánoční stromek.

dívka s deštníkem

Deštníky – deštník s velkým logem a reklamním nápisem si přečte mnoho lidí. Sice jen za deštivého počasí, ale je to zas velká reklamní plocha. Deštník je svým způsobem něco, jako reklamní poutač – transparent.

Batohy, tašky a další zavazadla – sortiment zavazadel pro potisk je opravdu pestrý, počínaje ledvinkami, batůžky, většími batohy a horolezeckými krosnami a konče manažerskými aktovkami či aktovkami do školy. Potisk na zavazadlech je vděčným tématem, protože zavazadla nosíme viditelně a potisku se všimne mnoho lidí.

Mikiny, trička, polokošile – reklamní textil ocení děti i dospělí, když si dáte záležet na kvalitě a prodyšnosti materiálu. Může jít o docela jednoduchý střih, a přesto tyto výrobky udělají radost. Stačí docela obyčejné triko s potiskem v bílé barvě nebo červená mikina se žlutou výšivkou s vhodným tématem a máte zas perfektní námět na dárek k narozeninám.

Propisky, tužky, pastelky a další kancelářské a výtvarné potřeby – s těmito předměty nemůžete nic pokazit, je to stálé, vděčné téma pro potisk pro děti i pro dospělé.